Kolejka 10 poniedziałek, 11 marzec 2024 godz. 20:30

W poniedziałek doszło do pojedynku na najwyższym szczeblu rozgrywek w lidze biznes. Naprzeciw siebie stanęły zespoły Niski Press oraz Impuls UA. Faworytami tego spotkania byli goście, ale to gospodarze zagrali fantastyczną pierwszą połowę. Wynik meczu otworzyli już w trzeciej minucie za sprawą Olszewskiego. Kolejne trafienie oglądaliśmy w minucie dziesiątej, kiedy to do siatki trafił Krukowski. Niski Press fantastycznie grał w obronie, ale też znakomite zawody rozgrywał bramkarz, który nie raz świetnie ratował swój zespół. W 16 minucie mieliśmy już 3:0 i wydawało się, że ekipa Impulsu już nie da rady odwrócić rezultatu na swoją korzyść po przerwie. Jednak w drugą połowę piłkarze z Ukrainy weszli bardzo mocno i długimi fragmentami tylko oni utrzymywali piłkę przy nodze. W końcu udało im się zdobyć trafienie na 3:1 w 28 minucie spotkania, lecz to było ich jedyna bramka i ostatecznie Niskie Press triumfował w tym meczu.