Kolejka 10 środa, 13 marzec 2024 godz. 20:30

O 20:30 na sektorze A w 1 lidze spotkały się ze sobą drużyny Marwick i FK Almaz. Oba zespoły przystąpiły do spotkania w szerokich kadrach. Przez długi czas w pierwszej części spotkania nikt nie strzelił żadnej bramki. Mecz był bardzo równy nie było z początku zbyt wiele sytuacji bramkowych. W 11 minucie spotkania Zakharii Mor strzela na 0:1 po długim górnym podaniu bramkarza Eduarda Vakhidov. Chwile przed końcem pierwszej części meczu padają trzy bramki, które doprowadzają do remisu 2:2. W drugiej części spotkania sytuacji bramkowych jest o wiele więcej, a tempo meczu zdecydowanie wzrosło. Minute po wyjściu na boisko po przerwie Maciej Sidorowicz pokonuje bramkarza zielonych koszulek mocnym strzałem pod poprzeczkę. Almaz ma mnóstwo sytuacji bramkowych żeby zniszczyć rywala, jednak nie wykorzystują nawet sytuacji w przewadze ani sam na sam. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić ponieważ z co najmniej 5 bramek które powinni zdobyć strzelili tylko jedną doprowadzając do remisu. Chwile przed końcem znów Sidorowicz strzela na 4:3 i daje zwycięską bramkę drużynie białych koszulek.