Kolejka 5 wtorek, 06 luty 2024 godz. 19:00

Wtorkowe zmagania, zaczęliśmy od meczu FK Almaz vs SS Cyrkulatka. Gospodarze w tym sezonie grają w kratkę, niestety z tym gorszym bilansem, chodź właśnie te ostatnie dwa mecze były tymi bez porażki. Cyrkularka zaś, pierwsze punkty zgarnęła przed tygodniem i jest szansa, że to był przełomowy mecz. Początek spotkania należał do gości, a wynik już w 1 min otworzył Adam Mazurek. Niestety, były to dobre złego początki. W 9 min, Yurii Neudach mocnym strzałem doprowadził do wyrównania. Dwie minuty później, ten sam zawodnik podwyższył na 2:1. Do przerwy „zieloni” dołożyli jeszcze dwie bramki i do przerwy było 4:1. Po zmianie stron, Almaz całkowicie zdominował boisko, siedmiokrotnie pakując im piłkę do siatki. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 11:1. Zwycięstwo to, wciąż pozwala Almazowi myśleć o podium. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.