Kolejka 4 środa, 31 styczeń 2024 godz. 20:30

O 20:30 byliśmy świadkami bardzo ciekawego spotkania Wilki podejmowały Nadwiśle. Już w 4 minucie mieliśmy otwarcie ze strony gosci po tak zwanej klepce na ścianę i pewnie wykonanym strzale. W kolejnych minutach gra toczyła się w środkowej strefie, gdzie obie ekipy próbowali przejąć kontrolę nad grą. W 14 minucie gospodarze dokładnie rozegrali rzut wolny, który strzałem zza pola karnego wykończył Ilia Radkevych. Chwile później mieliśmy trafienie dla Nadwiśle po płaskim wgraniu w pole karne i strzale Szota. Jeszcze przed przerwa Wojtek Gajownik wykorzystał przyśniecie rywali i szybko uderzył z pod kolana po rzucie wolnym. Tym samym do przerwy mieliśmy 2:2. Po zmianie stron gra była bardzo wyrównana. Piłka co chwile zmieniała swoje położenie i krążyła od pola karnego do pola karnego. Ostatecznie jedna ze swoich okazji wykorzystały Wilki i zgarnęły trzy punkty wygrywając 3:2.