Kolejka 3 środa, 24 styczeń 2024 godz. 21:15

Na zakończenie środowych zmagań, Impuls UA podejmował SS Cyrkulatke. Gospodarze po zeszło tygodniowym remisie, chcieliby wrócić na zwycięskie tory. Dla Cyrkulatki, ten sezon nie układa się najlepiej, gdyż przegrali oba swoje mecze. Początek tego spotkania należał do nominalnych gości, którzy objęli prowadzenie już w 2 min po bramce Adama Mazurka. Siedem minut później, Sebastian Dziki podwyższył na 0:2. W 13 min, Vladyslav Budz strzelił pierwszą bramkę kontaktową. Chwilę później, Dziki znów dał dwubramkowe prowadzenie dla swojej ekipy. Pod koniec pierwszej połowy, Budz poraz drugi dał Impulsowi kontakt. Wynikiem 2:3 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, Impuls zaczął zyskiwać przewagę bramkową. Mimo naporu Cyrkulatki, Impuls świetnie bronił, a następnie kontrował, co dało im szybkie odrobienie straty, a następnie zbudowanie przewagi. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:4, który nie do końca oddaje to co się działo na boisku. Zwycięstwo to, pozwoliło Impulsowi wskoczyć na 3 lokatę. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.