Kolejka 3 środa, 24 styczeń 2024 godz. 20:30

Knurino FC, po dwóch kolejkach ma komplet punktów. Warto tu napomnieć, że w zeszłej kolejce pokonali dość znaczną różnicą bramek obrońców tytułu. Marvick zaś, zaliczyli falstart na początku sezonu, ale tydzień później udało się wygrać. Już na początku meczu, Marvick miał szansę na objęcie prowadzenia. Jednak niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. W 5 min, Damian Kacprzak dostał prostopadłe podanie od Huberta Rudego, zmylił obrońcę i strzałem tuż przy słupku otworzył wynik. Po kolejnych pięciu minutach, Knurino wygrywali już 3:0. W 13 min, Mateusz Maliszewski zmniejszył stratę do dwóch bramek, strzelając z bliskiej odległości. Pod koniec pierwszej połowy Jan Zieja ustalił wynik pierwszej połowy na 4:1. Po zmianie stron, mecz troszkę zwolnił. Mimo kilku dogodnych sytuacji, żadna z drużyn nie strzeliła bramki w drugiej połowie i ostateczny wynik nie uległ zmianie. KFC z kompletem punktów znajdują się na drugiej pozycji w tabeli. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.