Kolejka 1 środa, 10 styczeń 2024 godz. 20:30

O 20:30 na sektorze „A” rozpoczęło się kolejne spotkanie podczas środowego grania. Tym razem Nadwiśle podejmowało Marwick. Początek spotkania był bardzo wyrównany, ale z czasem to Nadwisle przejmowało kontrole. W 7 minucie udowodnili to trafieniem autorstwa Łukasza Borkowskiego, który sam dobił swój strzał. Po trafieniu gospodarze w pełni przejeli kontrole, a goście liczyli na pojedyncze kontrataki. Gracze w biało-zielonych trykotach dopięli swego i podwyższyli. Najpierw Bartosz Kwiatkowski po indywidualnej akcji trafił na 2:0, a chwile później Paweł Żwirbla z bliskiej odległości umiescił piłkę w siatce. Zatem to Nadwisle schodziło z dość pokaźną zaliczka na przerwę.  Po zmianie stron gospodarze kontynuowali swoje ataki i już w 24 minucie mieliśmy 5:0. Do końca spotkania obraz gry się nie zmienił i to gospodarze zgarnęli trzy punkty wygrywając 7:0.