Kolejka 2 wtorek, 26 wrzesień 2023 godz. 20:30

O godzinie 20:30 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą RSolution, a Trojkąt Bródnowski. Już w 2 minucie starcia goście objęli prowadzenie po kapitalnym uderzeniu autorstwa Daniela Sikora.Po kilku minutach walki o piłkę w środku pola i paru niedokładnościach zespół gości nabrał wiatru w żaglę i zaczął podwyższać wynik o kolejne gole,w 10 minucie po strzale Adriana Pióro, zaś trzy kolejne po strzałach: Szymona Cichego, Krzysztofa Dąbrowskiego i Sikora.Do przerwy wynik był 5:0 dla bardzo dobrze dysponowanych zawodników Trójkąta tego wieczora.W drugiej odsłonie gospodarze rzucili się do odrabiania strat, w 21 minucie pierwszą bramkę dla ich zespołu zdobył Wiktor Pyrzanowski, zaś kolejną Mateusz Dudek.W 29 minucie goście jednak znów zdobyli gola po dobrze rozegranej akcji i dwie kolejne bramki dla gospodarzy nie wystarczyły do tego, aby odrobili oni stratę.Końcowo goście wygrali wynikiem 6:4. Taki rezultat umocnił ich pozycję w ligowej tabeli.