Kolejka 1 czwartek, 30 marzec 2023 godz. 21:00

Do ciekawego spotkania doszło w pierwszy czwartkowy wieczór zmagań biznesowych. Kompletnie odmieniony Cool Team II podejmował Airwent, który stawił się w dość okrojonym składzie. Od samego początku widać było, że przewagę jest po stronie gospodarzy. Młodzi wybiegani gracze przejęli kontrolę nad grą. Już od pierwszych minut stwarzali sobie bardzo groźne sytuację. W 9 minucie mieliśmy otwarcie wyniku po trafieniu Kuby Boguckiego, a kilka sekund później na 2:0 podwyższył Iwo Wilk. Gracze w białych trykotach nie zwalniali tempa. Mieli szeroką ławkę, co skutkowało zabieganiem przeciwnika, który na to spotkanie pojawił się w bardzo okrojonym składzie. Do przerwy mieliśmy 6:0, a po niej zapowiadało się na jeszcze więcej. Tak tez było. Druga odsłona rozpoczęła się od kilku szybkich akcji gospodarzy, które przerodziły się w trafienia i goście mogli już zapomnieć o powalczeniu w tym spotkaniu o chociaż punkt. Do końca gry gracze w biało-czerwonych trykotach punktowali rywali tracąc przy tym tylko jedno trafienie i mecz zakończył się wynikiem 12:1. Z drużyny Cool Teamu warto wyróżnić Iwo Wilka i Jakuba Kotwińskiego, którzy ciągnęli swoją ekipę w tym dniu.