Kolejka 9 środa, 31 maj 2023 godz. 19:00

Czwartkowe zawody rozpoczęliśmy od spotkania IKEA vs Natolin. Obie drużyny wciąż miały matematyczne szanse na podium, lecz prócz zwycięstw, potrzebują oni także korzystnych wyników w następnych meczach. Początek należał jednak do gospodarzy, którzy otworzyli wynik już w 1 min po bramce Przemysława Czaplickiego. Siedem minut później, podwyższył Wojciech Jarlecki. Ten sam zawodnik strzelił bramkę nr 3, dzięki czemu IKEA schodziła na przerwę z wynikiem 3:0. Po zmianie stron, Natolin szybko trafił na 3:1, a autorem był Łukasz Nowak. W 28 min, Jarlecki kompletuje hattrika, a IKEA na tamtą chwilę wygrywała 4:1. Pod koniec meczu Natolic co prawda zdobył dwie bramki, ale stracił też jedną i finalnie przegrał 5:3, przegrywając także walkę o strefę medalową. IKEA wciąż ma szansę, ale musi czekać na wyniki innych spotkań. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.