Kolejka 8 czwartek, 25 maj 2023 godz. 20:15

O 20:15 na boisku „A” rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Natolinem, a AirwentemOd początku spotkania widzielismy dużo zaangażowania, agresji i kilka klarownych sytuacji ze strony gości. Wykorzystali jednak dopiero tę z 10 minuty. Damian Natkaniec zagrał do Mateusza Gwarka, który z zimna krwią wykończył sytuacje oko w oko z bramkarzem. Dwie minuty później goście poszli za ciosem. Tym razem Natkaniec został obsłużony prze Dariusza Malewskiego. Tym samym mieliśmy 0:2. Chwile później mocnym strzałem z prostego podbicia popisał się Bartosz Borys. W końcówce jednak odpowiedzieli goście, a dokładniej Nazar Babinski i do przerwy mieliśmy 1:3. Po zmianie stron gra toczyła się pod dyktando gosci. Kontrolowali grę, co przełożyło się na trafienia z 25 i 30 minuty. Po dobrej końcówce gosci w defensywie mecz zakończył się wynikiem 1:5.