Kolejka 8 czwartek, 25 maj 2023 godz. 21:45

Na koniec czwartkowych zmagań, Aplikacje Krytyczne podejmowały Pure Play. Obie drużyny znajdują się w pod koniec ligowej tabeli i jedyne o co walczą, to żeby nie zostać okrzykniętym mianem „Zielonej latarni”. Początek meczu należał do PP, którzy objęli prowadzenie już w 3 min. Po zamieszaniu przed polem karnym AK, Łukasz Przeradzki zdecydował się na uderzenie z pierwszej. Piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Trzy minuty później wyrównał Adam Szawarski, który dostał podanie od Bartłomieja Kamińskiego. Mimo kilku klarownych sytuacji, wynik do przerwy brzmiał 1:1. Po zmianie stron, AK wzięli się strzelanie bramek a konkretnie, wziął się Adam Szawarski. Najpierw po jego bramce w 25 min, AK wyszli na prowadzenie. Pięć minut później, ten sam zawodnik skompletował hattrika. Do końca meczu Aplikację dołoży jeszcze dwa trafienia, wygrywając łącznie 5:1. Zwycięstwo to pozwoliło im na awans o jedną pozycję w górę. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.