Kolejka 7 czwartek, 18 maj 2023 godz. 21:45

Spotkanie Pure Play vs IKEA, było spotkaniem drużyn z dolnej części tabeli. Obie drużyny mają tylko matematyczne szanse na podium. Lepiej w mecz weszli zawodnicy gości, którzy objęli prowadzenie już w 4 min. Po dobrze wykonanym rzucie różnym, wynik otworzył Przemysław Czaplicki. Z każdą minutą Pure Play coraz bardziej napierali na bramkę rywali. W 16 min, strzałem z główki, do wyrównania doprowadził Łukasz Przeradzki. Tuż przed przerwą, ten sam zawodnik trafił na 2:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, IKEA ruszyła odważniej. W 33 min udało się doprowadzić do wyrównania. Dokonał tego Wojciech Jarlecki, który zdobył bramkę po zespołowej akcji. Pod koniec meczu PP zdołali jeszcze dwukrotnie pokonać bramkarza rywali, dzięki czemu wygrali oni 4:2. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.