Kolejka 7 środa, 17 maj 2023 godz. 20:30

Cool Team II idą w tym sezonie jak burza. Wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania i są głównym faworytem do mistrzowskiego tytułu. W tej kolejce przyszło im się zmierzyć z Natolinem. Goście również dobrze radzą sobie w tej kampanii. Zajmowali oni dotychczas 3 miejsce i mają spore szanse, żeby to miejsce utrzymać. Początek meczu był dość wyrównany, jednak z czasem gracze CT zaczęli mocniejszy napór na rywali. W 10 min wynik otworzył Sebastian Maśniak. Piłka po jego strzale odbiła się od nogi bramkarza i wpadła do bramki. Minutę później Jakub Kotwiński zaskoczył bramkarza strzałem spod linią bocznej i trafił na 2:0. Po kolejnej minucie było już 3:0. Maśniak przymierzył z rzutu wolnego tuż pod poprzeczkę. Pod koniec pierwszej połowy Maciej Mazurkiewicz, strzałem po ziemi, zmniejszył stratę do 3:1. Jeszcze w tej samej minucie Iwo Wilki podwyższył na 4:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron Cool Team kontrolował sytuację na boisku. Dołożył kolejne dwa trafienia, tracąc tylko jedno. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 6:2, dzięki czemu CT wystarczy jedno zwycięstwo do przypieczętowania mistrzowskiego tytułu. Mimo porażki Natolin wciąż jest na 3 miejscu. Po więcej zapraszamy do materiału VEO