Kolejka 6 wtorek, 09 maj 2023 godz. 22:00

Czerwone kartki

Pure Play po słabym początku sezonu, w poprzedniej kolejce odnieśli pierwsze zwycięstwo. W tej kolejce przyszło im się zmierzyć z jednym z kandydatów do top3, czyli Natolinem. Goście w przeciwieństwie do PP, zaczęli sezon od remisu, a następnie dwukrotnie zwyciężyli. Dopiero dwa tygodnie temu, musieli po raz pierwszy uznać wyższość rywali. Początek meczu był dość wyrównany. Obie drużyny miały swoje okazję, lecz żadna nie znalazła drogi do bramki. Ale w 10 min, koncert strzelecki rozpoczął Łukasz Nowak, który w pięć minut trafił do siatki rywali aż czterokrotnie. Wynik 0:4 utrzymał się do przerwy. Po zmienię stron gospodarze przycisnęli. To dało efekt w 31 min, kiedy Jakub Kowalczyk strzelił bramkę na 1:4. Cztery minuty później, Kajetan Feleszko sprytnym strzałem trafił na 2:4. W tej samej chwili dwie żółte kartki w jednej minucie otrzymał zawodnik Natolina, Arek Witkowski. Pierwszą otrzymał za faul i obrazę zawodników drużyny przeciwnej, drugą zaś za niestosowne zachowanie, w efekcie czego otrzymał „czerwień”. O dziwno pod koniec meczu to Natolin, grając w osłabieniu, dwukrotnie trafiał do siatki rywali. W ostatniej minucie meczu doszło do jeszcze jednej dość zabawnej sytuacji, po której PP strzelili bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:6, dzięki czemu Natolin wskoczył na 2 miejsce w tabeli. Do obejrzenia bramki PP z ostatniej minuty oraz do całego meczu, zapraszamy do materiału VEO.