Kolejka 5 wtorek, 25 kwiecień 2023 godz. 21:15

We wtorkowy, deszczowy wieczór, AAT Systemy Bezpieczeństwa podejmowali Pure Play. Zarówno jedni i drudzy nie zaznali smaku zwycięstwa. Początek meczu należał do gości. Po szybkiej kontrze bramkę na 0:1 w 5 min zdobył Jakub Kowalczyk. Dwie minuty później, PP podwyższyli na 0:2. Po dobrze wykonanym rzucie różnym, piłkę do bramki skierował Kacper Krajewski. Następne minuty także należały do gości, którzy regularnie punktowali rywali i na przerwę schodzili z wynikiem 0:4. Po zmienię stron mecz troszkę zwolnił. Jedyną bramkę jaką ujrzeliśmy w drugiej odsłonie był gol z 35 min. Rafał Drewnik uderzył z daleka, piłka dostała poślizgu i wpadła do bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:4. To zwycięstwo pozwoliło PP na wyjście z dołu tabeli, zaś AAT spadli na miejsce ostatnie. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.