Kolejka 7 wtorek, 16 maj 2023 godz. 22:00

Wtorkowe zmagania zakończyliśmy meczem Libera z AAT Systemy Bezpieczeństwa. Gospodarze wciąż z matematycznymi szansami na top3, nie mogą pozwolić sobie na porażki w tym sezonie. AAT zaś dzierżą status „Zielonej latarni” i nic nie wskazuje na to, żeby coś się zmieniło w tym temacie. Ku naszemu zaskoczeniu, wynik w 5 min otworzył Rafał Drewnik. Cztery minuty później, do wyrównania doprowadził Mateusz Abramczyk. Mimo kilku dogodnych sytuacji, wynik do przerwy brzmiał 1:1. Za to po zmianie stron, zawodnicy rozstrzelali się na całego. Od początku drugiej połowy Liber punktował rywali I do 30 min prowadzili już 5:1. Następnie drużyny zaczęły strzelać naprzemiennie, ale Liber nie oddał prowadzenia. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:5, czym zwycięscy przedłużyli swoje szanse na top3. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.