Kolejka 1 czwartek, 30 marzec 2023 godz. 21:00

Czwartkowe zawody zakończyliśmy spotkaniem RSolution vs Team Ivulin IV. W poprzedniej kampanii obie drużyny zakończyły sezon w środkowej części tabeli. Jedni i drudzy grali nieźle, ale w kluczowych momentach zabrakło tego czegoś. Przez pierwszych 10 minut drużny się wyczuwały. W 12 min doczekaliśmy się pierwszego gola. Piotr Gorczyca i Patryk Budka przeprowadzili składną, dwójkową akcję, po której ten drugi otworzył wynik. Następne trzy min to istny popis gry gospodarzy. Zdołali oni strzelić 3 bramki. Pod koniec pierwszej połowy Ivulinovi udało się przeprowadzić skuteczną kontre. Jeden z graczy gości dograł piłkę w pole karne, a tam gracz RSolution chciał przeciąć podanie i wbił piłkę do własnej bramki. Wynik do przerwy brzmiał 4:1. Po zmianie stron, RSolution kontrolowali przebieg gry, trzymając rywala na odpowiedni dystans. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:3. RSolution na inaugurację sezonu zgarnia komplet punktów. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.