Kolejka 6 czwartek, 11 maj 2023 godz. 21:45

Na koniec czwartkowych zmagań, Zimmer Biomet podejmował Cezara. Dla gospodarzy to już drugi mecz w tym tygodniu. Ten poprzedni niestety przegrali. Dla Cezara także to drugi mecz w tej kolejce i oni przegrali jeszcze większą różnicą bramek niż ZB. Tak to na przełomie całej rundy, obie drużyny radzą sobie podobnie. Od początku mecz był dość wyrównany, a na pierwszego gola czekaliśmy do 9 min. Wtedy na listę strzelców wpisał się Piotr Kulas. Trzy minuty później, podwyższył Clemens Peyrelongue, po asyście Jorge Vasqeza. W 17 min, Damian Szczyrek strzelił bramkę kontaktową, dobijając piłkę, która wcześniej odbiła się od słupka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. Po zmianie stron, ZB kontynuowali marsz po zwycięstwo. W 21 Peyrelongue podwyższył, strzelając bramkę głową. Trzy minuty później Vasquez trafił na 4:1. W 39 min Grzegorz Koński z najbliższej odległości ustalił wynik Na 4:2. Zwycięstwo to pozwoliło ZB na awans na drugie miejsce, ale warto tu zauważyć, że mają oni rozegrane dwa mecze więcej niż ich rywale. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.