Kolejka 5 poniedziałek, 24 kwiecień 2023 godz. 19:30

W poniedziałkowy wieczór, naprzeciw siebie stanęły drużyny Neostands i Zimmer Biomet. Gospodarze jak dotąd w trzech meczach zgromadzili tylko 1 pkt, zaś ZB wygrali dwa z trzech spotkań. Ten mecz także rozpoczął się po ich myśli. Goście już w 1 min objęli prowadzenie. Clemens Peyrelongue wykorzystał złe podanie obrońcy. Wyszedł sam na sam i otworzył wynik. Trzy minuty później Peyrelongue podwyższyły wynik mocnym strzałem po ziemi. Patrząc na przebieg pierwszej połowy, Zimmer całkowicie kontrolował te zawody. Wynik do przerwy brzmiał 0:5. Po zmianie stron mecz stał się ciut bardziej wyrównany. W 23 min Łukasz Nowakowski wykorzystał błąd obrony i strzałem przy dalszym słupku, trafił na 1:5. Później drużyny strzelały naprzemiennie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:7. Kluczową rola w tym zwycięstwie przypadła Clemensowi Peyrelongue, który był autorem 4 bramek i 2 asyst. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.