Kolejka 4 wtorek, 18 kwiecień 2023 godz. 22:00

O 22:00 na boisku "B" przy ul. Obrońców Tobruku 11 na przeciw siebie stanęły ekipy RSolution i Cool Team. Od początku inicjatywę przejęli gospodarze. W ciągu pierwszych sześciu minut trzy razy trafili do siatki tracąc jedną bramkę. Pózniej nie zwolnili tempa. W 8 minucie do siatki po mocnym strzale trafił Mateusz Dudek, a chwile później piąte trafienie na konto swojej ekipy dopisał Piotr Gorczyca. Pierwsza odsłona przebiegała pod kontrolą gospodarzy, a Cool Team miał swoje pojedyncze przebłyski. Obie ekipy dołożyły jeszcze po trafieniu przed przerwą i pierwsza część zakończyła się 6:2. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Gospodarze atakowali i dopisywali sobie kolejne trafienia. Główna rolę odgrywał Mateusz Dudek, który brał udział przy bardzo dużej ilości akcji. Z drugiej strony był Oliwier Borkowski, który z Cool Teamu wyróżniał się najbardziej. Nie pomogło to jednak gościom wygrać tego spotkania, które zakończyło się wynikiem 13:5.