Kolejka 4 wtorek, 18 kwiecień 2023 godz. 21:15

We wtorkowy wieczór, na boisku przy Obrońców Tobruku 11 zameldowały się drużyny TransGourmet i Neostands. Obie ekipy nie zaczęły najlepiej tego sezonu. Gospodarze przegrali oba spotkania, a goście zaliczyli porażkę i remis. Mecz zaczął się dość spokojnie, zawodnicy się wyczuwali. Pierwsza bramka padła w 7 min, kiedy to Tomek Roczniak po indywidualnej akcji pokonał bramkarza rywali. Cztery minuty później później bramkarz TG, Marcin Otwinowski złapał piłkę po słabo wykonanym rzucie różnym. Posłał długą piłkę do Roczniaka. Ten wychodząc sam na sam przelobował wychodzącego golikpera. W 18 min Neostands zdobyli bramkę kontaktową. Robert Jarosz przebiegł ponad pół boiska, mijając dwóch rywali i będąc z prawej strony przy linii bocznej, dośrodkował w pole karne, gdzie stał Paweł Romanowski, ten strzałem z pół-woleja uderzył przy słupku, nie dając szans bramkarzowi. Chwilę później usłyszeliśmy gwizdek oznajmiający koniec pierwszej połowy. Wynik do przerwy brzmiał 2:1. Po zmianie stron, biało-czerwoni przejęli kontrolę nad meczem i regularnie punktowali swoich oponentów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:2. TransGourmet z pierwszym zwycięstwem na koncie, przeskoczył w tabeli Neostands. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.