Kolejka 6 wtorek, 09 maj 2023 godz. 21:15

O 21:15 na boisku „C” rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Transgourmet, a Finansovą. Od początku spotkania to goście zaczęli przeważać. Tworzyli sobie dużo więcej sytuacji i już w 2 minucie do siatki trafił Mateusz Machnio. Piec minut później odpowiedział Mateusz Zieliński i mieliśmy 1:1. Kolejne minuty należały do gosci, ale nie mogli trafić oni do siatki. Udało im się to dopiero w 15 minucie, gdy Bartłomiej Niedzialkowski wykorzystał podanie od Bartosza Borysa. Trzy minuty później Filip Szewczyk ruszył prawa flanką i wykończył sytuacje płaskim strzałem w dolny róg bramki. Jeszcze przed przerwa wynik na 2:3 ustali Zieliński po dobrze wykonanym rzucie wolnym. Druga odsłona to całkowita dominacja Finansovej. Dużo strzałów sytuacji i przede wszystkim bramek. Goście w drugiej połowie urządzili sobie prawdziwy trening strzelecki kończąc mecz wynikiem 2:12. Fundamentami tego sukcesu niewątpliwie było trio Bartłomiej Niedzialkowski, Filip Szewczyk, Andrzej Sadecki.