Kolejka 5 wtorek, 25 kwiecień 2023 godz. 21:15

W pierwszym wtorkowym starciu 4.Ligi Biznesu w szranki stanęły drużyny RSolution oraz TransGourmet. Patrząc na poczynania obu drużyny tej wiosny w roli faworyta widzieliśmy gospodarzy, którzy plasowali się czołówce tabeli, podczas gdy rywal znajdował się na jej końcu. Gracze w białych trykotach stawili się „pierwszym garniturem” z Mateusz Dudkiem na czele i od razu przystąpili do rozmontowywania defensywy rywala. Już po 10 minutach było 4:0, a to był dopiero początek. Pierwsze 20 minut skończyło się na 6:1 i jak się później okazało dokładnie w takim samym stosunku RS wygrał drugą odsłonę meczu, nie będąc nawet przez chwilę zagrożonym. Do pewnego i bardzo efektownego zwycięstwa 12:2, które wywindowało ich na pozycje lidera, poprowadził wspomniany Dudek, który 9 razy zapisał się statystykach.