Kolejka 2 poniedziałek, 03 kwiecień 2023 godz. 19:30

watch

Poniedziałkowym wieczorem przyjemność mieliśmy oglądać spotykanie w ramach 4 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Cool Team vs TransGourmet. Spotkanie rozpoczęło się błyskawicznie i już w 3 minucie meczu wynik spotkania otworzyli Goście za sprawą Filipa Łuczyka. Radość ze strzelonego gola nie trwała, jednak długo i kilka sekund później byliśmy świadkami gola no 1:1, gdzie piłkę do siatki skierował Mateusz Zieliński. Od tego momentu zaczęła się naprzemienna wymiana cisów, w której jedna jak i druga drużyna skutecznie punktowała i po 7 minutach gry na protokole widniał wynik 2:2. Po tym zdarzeniu na Cool Team coraz pewniej czuł się w przeprowadzanych akcjach, a to szybko dało im kilkubramkową przewagę głównie po golach Cezarego Kuka. Owy fakt dość mocno drażnił drużynę przeciwną i za wszelka cenę starali się zmniejszyć różniące. W 14 minucie meczu piłkę do nogi otrzymał Piotr Radomski, który pewnym strzałem pokonał brakarza, a minutę później różnice zmniejszył Mateusz Zieliński pewnym silnym strzałem w okienko. Po tym zdarzeniu drużyny jeszcze kilkukrotnie mogły zmienić rezultat meczu, lecz finalnie im się to nie udało i zawodnicy opuszczali plac po pierwszych 20 minutach przy wyniku 6:4. W drugiej części meczu Gospodarze zaledwie po dwóch minutach znów pokonali bramkarza rywali, a strzelcem drugiego gola był Filip Łyczka, który dostrzegł lukę pomiędzy krótkim słupkiem, a goalkeeperem i silnym strzałem podwyższył wynik meczu. Wraz z biegiem czasu ,,czerwoni” przestali mieć jakąkolwiek litość dla rywali i z niezwykłą skutecznością zaczęli zdobywać kolejne gole co znacznie pomniejszyło szanse Gości na powrót w tej rywalizacji. TransGourmet próbował jeszcze w końcówce odwrócić losy spotkania, jednak różnica była zbyt miażdżąca, i finalnie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Gospodarzy 11:6.