Kolejka 8 poniedziałek, 22 maj 2023 godz. 20:15

Zarówno Fast Trans, jak i Alea Iacta Est walczą o miejsca na podium. Większa szansę mają gospodarze, którzy mają punkt więcej i zaległy mecz do rozegrania. To goście jako pierwsi zaczęli strzelanie. W 1 min na listę strzelców wpisał się Jakub Udziela. W następnej minucie wyrównał Kamil Łukasik. W następnych minutach, Łukasik dwukrotnie podał do Karola Mroczkowskiego i w 6 min było już 1:3. W odpowiednio 10 i 11 min, Andrzej Gorlov zdobył dwa gole i znów nastała równowaga. Następnie FT znów zdobyli dwie bramki, żeby po chwili AIE znów złapali kontakt. Ogólnie większość strzałów w światło bramki, lądowało w bramce. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:4. Po zmianie stron, byliśmy świadkami kolejnej równowagi. Piotr Plichta uderzył z ostrego kąta i mieliśmy 5:5. W następnych minutach, FT po raz kolejny wyszli na prowadzenie po bramkach Łukasika. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:5. Zwycięstwo to pozwoliło FT zachować szansę na mistrzostwo 3 Ligi Biznes. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.