Kolejka 7 czwartek, 18 maj 2023 godz. 19:30

Moonfox niestety ma już bardzo małe szanse na strefę medalową. Fast Trans zaś wciąż walczą o top3. Dlatego to zwycięstwo jest im bardzo potrzebne. Pierwszy cios należał do „Lisów”, którzy objęli prowadzenie w 8 min. Bartek Borys podał wzdłuż bramki do Alka Patnisha, który trafił do pustej bramki. Minutę później wyrównał Karol Mroczkowski, mocnym strzałem zza pola karnego. W 11 min Łukasz Rysz zdobył bramkę na 2:1, a już po kolejnej minucie, znów był remis. Tym razem Karol Mroczkowski dogrywał piłkę do wbiegającego Kamila Łukasika. Piłka odbiła się od nogi obrońcy i wpadła do bramki, całkowicie zaskakując bramkarza. Taka wymiana trwała przez całą pierwszą połowę. Wynik do przerwy brzmiał 3:4. Po zmianie stron Fast Trans zdominował rywali. FT strzelili trzy bramki, tracąc przy tym tylko jedną. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 5:7, dzięki czemu FT wskoczyli na miejsce drugie. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.