Kolejka 6 poniedziałek, 08 maj 2023 godz. 19:30

O godzinie 19 mieliśmy przyjemność oglądać zmagania w ramach 3 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły ekipy Alea Lacta Est vs ELMOL. Pierwsze minuty spotkania były dość wyrównane, a drużyny naprzemiennie szukały sposobów na zaskoczenie bramkarzy by otworzyć wynik spotkania. Ten fakt ukazał się nauszne oczą dopwieo po 12 minutach gry. W tedy to piłkę do nogi otrzymał Jakub Udziela, który pewnie wykorzystał błąd jednego z zawodników i z zimna krwią pokonał bramkarza. Od tego momentu Gospodarze coraz pewniej czuli się z piłka przy nodze, a to otwierało im nowe możliwości, które pewnie zamieniali na kolejne gole. ELMOL rownież miał swoje okazje, lecz w przeciwieństwie do rywali brakowało im skuteczności przez co pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0. W drugiej części spotkania nie za wiele się zmieniło zawodnicy w Białych strojach pewnie kontrolowali przebieg spotkania i raz za razem dokładali kolejne trafienia. W 25 minucie meczu na czterobramkową przewagę, swoją drużynę wyprowadził Michał Skladoswki i już od tego momentu było wiadome do kogo powędrują trzy punkt. Goście oczywiście nie zmierzali się podawać i cały czas próbowali przełamać lody, jednakże ich skuteczność tego dnia pozostawiała sporo do życzenia i finalnie nie udało im się zdobyć żadnego gola. Pod koniec spotkania Alea dorzuciła dwa gole za sprawą Emila Gadomskiego oraz Jakuba Udzieli i ostatecznie końcowy wynik meczu brzmiał 6:0.