Kolejka 6 czwartek, 11 maj 2023 godz. 20:15

W późny czwartkowy wieczór doszło się starcia w ramach 3 ligi biznes, gdzie walkę o trzy punkty stoczyły ze sobą ekipy KS Na Pełnej vs Dental Doctor. Już od samego początku spotkania Goście pewnie zameldowali się na placu i już zaledwie po dwóch minutach obieli prowadzenie po trafieniu Jakuba Wagnera, który pewnym strzałem pokonał bramkarza. Ten gol dał sporo pewności siebie drużynie w czerwonych strojach, a to szybko przerodziło się w kreowanie kolejnych groźnych akcji. W 4 minucie spotkania piłka znalazła się pod nogami Łukasza Siwego, a ten skuteczny uderzeniem podwyższył prowadzenie i na protokole widniał wynik 2:0. Ks na pełnej rownież miło swoje sytuacje, jednak w przeciwieństwie do przeciwników brakowało im przede wszystkim skuteczności, a ta odgrywa dość ważną funkcję. W dalszym ciągu meczu Denatal nie zamierzał się zatrzymywać i pewnie stwarzał sobie nowe stacje, których efektem był gol w 9 minucie meczu za sprawą Michała Kulpińskiego. Po tym golu mogło się wydawać, że Goście rozwiążą worek z bramkami, jednak tak się nie stało i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0. Po zaczerpnięciu świeżego oddechu oraz po uzupełnieniu płynów Denetal znów zaczął nękać rywali i pewnie starzał sobie nowe sytuację. Wraz z mającym czasem ich gra wyglądała coraz lepiej, a drużynie przeciętnej ciężko było odnaleźć się na murawie i to właśnie ten aspekt grał kluczową rolę. Ks na pełnej próbowało przebić się przez dobrze sprawujące linie defensywne, jednak tego dnia były one nie do przejścia i Gospodarze na swoim koncie nie zaliczyli żadnego gola. Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Gości, a końcowy rezultat brzmiał 0:6.