Kolejka 6 wtorek, 09 maj 2023 godz. 22:00

O 22:00 na boisku „A” ruszyło kolejne spotkanie. Tym razem mierzyły się ze sobą ekipy Moonfoxu i Eonu. Początek spotkania był bardzo wyrównany. Dużo walki w środku pola i bardzo dobra gra w defensywie były głównym przyczynami braku goli. Trzeba tez dodać, ze bramkarze w tym spotkaniu byli bardzo dobrze dysponowani. Do przerwy mieliśmy jednak bezbramkowy remis. Po zmianie stron obie ekipy ruszyły do ataku i jak najszybciej chciały objąć prowadzenie. Osiem minuty po zmianie stron do siatki po pewnie wykorzystanej sytuacji sam na sam trafił Łukasz Rysz i to gospodarze wyszli na prowadzenie. Wynik ten utrzymywał się przez dłuższy czas, ale goście dopięli swego w 34 minucie, gdy Damian Metryka wziął piłkę na siebie i po indywidualnej akcji doprowadził do remisu. Trzy minuty później Grzegorz Kowerski zagrał do Metryki, który z dystansu wyprowadził gosci na prowadzenie. Ostatnia bramkę obejrzeliśmy kilkanaście sekund przed końcem  „Kower” dołozyl stopę do pustaka i mecz zakończył się wynikiem 1:3.