Kolejka 4 czwartek, 20 kwiecień 2023 godz. 19:30

O 19:30 w czwartkowy wieczór rozpoczęło się starcie pomiędzy Eon Polska, a Elmolem. Początek spotkania był bardzo wyrównany. Obie ekipy chciały jak najszybciej objąć prowadzenie. Ta sztuka udała się jako pierwszym gospodarzom. W siódmej minucie do siatki rywali po główce trafił Dominik Kliczek. Chwilę później na 2:0 podwyższył Michał Zbirowski. Dwie szybko stracone bramki rozwścieczyły gości. Na odpowiedź długo nie czekaliśmy, bo już w 15 minucie do siatki trafił Marcin Ignaciuk, a chwilę później podwyższył Marcin Aleksandrowicz. Tym samym pierwsza połowa zakończyła się 2:2. Po zmianie stron kontrolę nad grą przejęli gospodarze. Systematycznie tworzyli ataki, które kończyły się trafieniami. Autorami wszystkich trafień z drugiej odsłony był duet Grzegorz Kowerski - Damian Metryka. Tym samym spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2.