Kolejka 4 środa, 19 kwiecień 2023 godz. 20:30

KS Na Pełnej rozpoczęli sezon od porażki. W tej kolejce przyszło im się zmierzyć z El Barrio FC. Meksykanie rozpoczęli sezon od remisu, żeby w następnym tygodniu dość znacznie przegrać. Początek meczu należał do gospodarzy. W 5 min wynik otworzył Mateusz Skowroński, lecz jak się później okazało, były to dobre złego początki. Już po minucie Holland Jimenez doprowadził do wyrównania. Następne minuty przechodziły pod dyktando gości, którzy regularnie punktowali rywali. Wynik do przerwy brzmiał 1:5. Po zmianie stron dużo się nie zmieniło. El Barrio skutecznie atakowali, a KSNP nie umieli przebić się przez rywali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:9. Zwycięstwo to pozwoliło Maksykanom na awans na 4 pozycję w tabeli. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.