Kolejka 4 wtorek, 18 kwiecień 2023 godz. 22:00

Ostatnim wtorkowym spotkaniem był mecz w ramach 3 ligi biznes, a dokładnie rywalizację o trzy punkty podejmowały drużyny Dental Doctor vs Fast Trans. Spotkanie rozpoczęło się od błyskawicznego ciosu Gospodarzy i już w 6 minucie meczu otworzyli wynik spotkania za sprawą Jana Śmigielskiego, który pewnie wykorzystał podanie Michała Rybińskiego. W dalszym ciągu meczu drużyny aktywnie szukały nowych sposobów by pokonać bramkarzy i niemal 4 minut później ponownie składną akcje wykorzystali zawodnicy w czarnych trykotach, dzięki czemu mieliśmy 2:0 po 10 minutach gry. Od tego momentu mecz stał się dość wyrwany, a drużyny z podobną intensywnością kreowały nowe akcje, jednak nie były na tyle skuteczne by zmienić wynik do końca pierwszych 20 minut. Po zmienię stron gra lepiej zaczęła się układać Gościom, lecz nie było tak od początku. W pierwszych minutach drugiej części Dental Doctor za wszelka cenę chciał odjechać rywalom by pozbawić ich jakikolwiek szans na powrót w tym meczu, jednak na przeszkodzie stanęła im ich skuteczność, która pozostawiała sporo do życzenia. To samo można było powiedzieć o grze Fast Transu. Ich akcje były przemyślane, ładne oraz składne, jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to by piłka w końcowej fazie znalazła się w sieci, a tu tego brakowało. Goście mimo sporej nieskuteczności nie zamierzali się poddawać i bardzo słusznie, bowiem w 29 nastąpiło przełamanie i Arkadiusz Podgórny doprowadził do remisu. Od tego momentu mecz zaczął przynosić nam niezwykle emocje, a drużyny do samego końca walczyły o zdobycie zwycięskiego gola. Po kilkuminutowej bezbrakowej ciszy dosłownie w ostatnich sekundach spotkania odpowiedzialność na swoje braki zarzucił Maciej Błoński, który pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce dając swojej drużynie wywalczone 3 punkty, a finalny rezultat brzmiał 2:3.