Kolejka 1 poniedziałek, 27 marzec 2023 godz. 19:30

Żółte kartki

O godzinie 19:30 rozpoczęło się stracie w ramach 3 ligi biznes, gdzie walkę o pierwsze trzy punkty w sezonie stoczyły ze sobą ekipy Alea lacta Est vs KS Na Pełnej. Od samego początku meczu u obu ekip było widoczne spore zaangażowanie, a chęć zdobycia gola narastała z każda mijającą minutą. Przez pierwsze minuty meczu drużyny starały się znaleźć dobra okazję by zagrozić bramce rywali, jednak gdy już znaleźli trochę wolnego miejsca to strzał w końcowej fazie akcji okazywał się za słaby by mógł pokonać któregoś z bramkarzy. Po kilku minutowych natarciach wynik spotkania otworzyli Gospodarze, którym przy zdobytej bramce pomógł bramkarz drużyny przeciwnej, niefortunnie wbijając sobie futbolówkę do własnej bramki. Niedługo po tym zdarzeniu Alea poszła za ciosem i w 19 minucie meczu rezultat podwyższył Krzysztof Kurzeja, który wpakował piłkę do siatki strzępem z woleja. Mimo wszelkich prób Gościom nie udało się zdobyć gola w pierwszych 20 minutach i na przerwę zespoły schodziły przy stanie 2:0. Po zmianie stron wysokie tempo gry nie opuszczało zawodników w białych strojach i w 26 minucie Michał Skłodowski dobrze dostrzegł wysuniętego bramkarza przez co zdecydował się na oddanie strzału z własnej połowy, w ta decyzja okazała się słuszna i na protokole widniał wynik 3:0. KS Na Pełnej swoje pierwsze trafienie zaliczyło dopiero po 30 minutach gry, a dokładniej to Mateusza Skowroński świetnie zachował się z piłką przy nodze, a następnie pewnym strzałem zmniejszył różnice. Po tym fakcie mieliśmy nadzieje, że Goście się odblokują, a mecz stanie się bardziej wyrównany, jednak tak się nie stało i finalnie mecz zakończył się wynikiem 3:1.