Kolejka 7 środa, 17 maj 2023 godz. 20:30

O 20:30 rozpoczęło się spotkanie w 3 Lidze Biznesu pomiędzy El Barrio Fc, a Zofijki Fc. Bardzo szybko strzelanie w tym spotkaniu rozpoczęli goście. Najpierw kapitalnym strzałem po długim słupku popisał się Kacper Krajewski, a minutę później Krystian Fliszkiewicz wykończył kolejna akcje swojej ekipy i mieliśmy 0:2. Po 10 minucie gry gospodarze ruszyli z odsieczą. To oni zaczęli dominowac i tworzyć coraz więcej sytuacji. W 13 minucie swoją okazje wykorzystał Arab Hamza i mieliśmy 1:2. Później kontrole nad gra przejeli ponownie goście i szybko podwyższyli ponownie swoje prowadzenie. W samej końcówce pierwszej połowy mocnym strzałem popisał się Kuba Rupinski i do przerwy mieliśmy 1:4. Druga połowa rozpoczęła się trochę spokojniej, gdyż bramkę obejrzeliśmy dopiero w 27 minucie. Wtedy Kuba Rupinski wygrał kilka przebitek i wsadził piłkę do siatki tak zwanym „Karole”. Trzy minuty później na 1:6 płaskim strzałem podwyższył Benjamin Kuligowski. W 34 minucie fatalnym podaniem popisał się jeden z gospodarzy. Wyprowadził nim rywala do sytuacji sam na sam, która pewnie wykorzystał i mieliśmy 1:7.