Kolejka 2 wtorek, 04 kwiecień 2023 godz. 22:00

We wtorkowy wieczór na blisko przy Obrońców Tobruku 11, wybiegły drużyny Fast Trans, oraz Team Ivulin III. Dla gospodarzy to pierwszy mecz w tej rundzie, po awansie z 4 ligi. Goście zaś, zremisowali przed tygodniem. Początek meczu należał zdecydowanie do FT. Już w 4 min wynik otworzył Arkadiusz Podgórni, po podaniu od Karola Łukasika. Trzy minuty później Łukasik trafił na 2:0. Kamil dostał długie podanie od bramkarza, po czym mocnym strzałem podwyższył prowadzenie. Następne minuty należały do Ivulinu, który sukcesywnie zmniejszał stratę do rywali. Najpierw w 10 min bramkę kontaktową zdobył Zmicer Jarmolenka, a sześć minut później wyrównał Antoś Łahviniec. Wynik do przerwy brzmiał 2:2. Po zmianie stron to Ivulin wciąż miał przewagę. Tuż po wznowieniu gry po przerwie, Jarmolenka strzelił na 2:3. W 34 min Łahviniec przejął piłkę, przebiegając między dwoma obrońcami, minął bramkarza i podał na pustą bramkę do Jauhiena Shabana. W 37 Karol Mroczkowski dostał podanie od bramkarza na „ścianę”, po czym obrócił się i mocno uderzył przy dalszym słupku. W ostatnich minutach drużyny strzeliły jeszcze po golu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:5. Fast Trans niestety rozpoczyna sezon od porażki. Zaś gracze TI mogą się cieszyć z pierwszej wygranej. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.