Kolejka 2 środa, 05 kwiecień 2023 godz. 21:15

Na zakończenie środowych zmagać, The New GreenBack podejmowali Starą Lamę. Gospodarze dość pewnie wygrali pierwszy mecz, chodź druga połowa była dla nich dość ciężka. SL zaś, przegrali inauguracyjne spotkanie i to dość wyraźnie. Od początku w tym spotkaniu dominowali gospodarze. Pierwsze gol padł już w 3 min po pięknej akcji Bartka Woźniaka i Bartka Salczyńskiego, gdzie strzelcem był ten drugi. Sześć minut później Denis Boluts dostał piłkę na „ścianę”, po czym mocnym strzałem doprowadził do wyrównania. W 12 min Salczyński dobił piłkę wybitą przez golkipera, znów dając prowadzenie swojej drużynie. Dalsze minuty to już zdecydowana dominacja TNG, którzy do przerwy strzelili jeszcze trzy bramki. Wynik do przerwy brzmiał 5:1. Po zmianie stron zawodnicy TNG nie zwolnili tępa, raz za razem punktując rywala. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:1. TNG z kompletem zwycięstw prowadzą w ligowej tabeli. Stara Lama jest dokładnie z drugiej strony 2 Ligi Biznes. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.