Kolejka 2 środa, 05 kwiecień 2023 godz. 19:00

Środowe zawody rozpoczęliśmy od meczu Jogadores vs East Crew. Gospodarze wygrali swój pierwszy mecz po bardzo zaciętej batalii. EC zaś, przegrali pierwsze spotkanie, lecz druga połowa w ich wykonaniu była całkiem niezła. Warto zaznaczyć, że pierwsze minuty EC grali jednego mniej, dopiero w połowie pierwszej odsłony, dojechał szósty zawodnik. Między czasie na boisku już całkiem sporo się wydarzyło. W 5 min wynik otworzył Łukasz Jaroń. Minutę później wyrównał Marcin Roshchyk, a chwilę później Bogdan Havrylik wyprowadziłem EC na prowadzenie. W 14 min Eryk Zieliński doprowadził do wyrównania. Wynikiem 2:2 zakończyła się pierwsza część meczu. Po zmianie stron East Crew szybko wyszli na prowadzenie, żeby chwilę później znów stracić bramkę. Do końca meczu drużyny strzelały naprzemiennie, żadna z ekip nie umiała stworzyć sobie wyraźniejszej przewagi. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:4, dzięki czemu Jogadores z kompletem zwycięstw, są na drugim miejscu w tabeli 2 Ligi Biznes.