Kolejka 1 poniedziałek, 27 marzec 2023 godz. 19:30

Nowy sezon w 3. Lidze Biznesu zainaugurowaliśmy starciem Starej Lamy i Zimnych Drani. Dość szybko, bo już w 4. Minucie, goście trafili na 0:1, jednak z czasem inicjatywę przejmowali ich rywale, którzy niedługo potem za sprawą kapitalnego strzału Serhiiego Mozhuna z rzutu wolnego wyrównali, a jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. Po zmianie stron do ataku ruszyli piłkarze w seledynowych narzutkach i dość szybko te próby przyniosły efekty, głównie za sprawą świetnej współpracy na linii Mateusz Weśniuk – Konrad Szela, którzy w kilka chwil ze stanu 2:1 wyprowadzili swoją ekipę na 2:6. ZD nakręcały się z minuty na minutę i mimo tego, że Stara Lama rozpaczliwie rzuciła całe swoje siły do ofensywy, nie była w stanie przebić się przez mur postawiony w bramce gości, którzy finalnie dopisują na swoje konto premierowe trzy punkty.