Kolejka 9 czwartek, 01 czerwiec 2023 godz. 21:45

O 22:00 rozpoczęło się ostatnie spotkanie w czwartkowych zmaganiach. Trojkat Bródnowski podejmował Jogadores. Pierwsza odsłona była wyrównana z lekkim wskazaniem na przyjezdnych, którzy stworzyli sobie więcej klarownych sytuacji. Nie mogli jednak nic trafić do siatki. Udało im się to dopiero w samej końcówce. Raz do siatki trafił Marcin Skwarek, a chwile później Eryk Zieliński. Do przerwy mieliśmy 0:2. Po zmianie stron goście szybko trafili na 0:3 i wydawało się, ze na spokojnie dowiozą ten rezultat do końca spotkania. Te plany popsuł jednak Mateusz Pietrusinski, który dwukrotnie zapakował piłkę do siatki na przełomie 30 minuty. Tym samym na kilka minut przed końcem mieliśmy 2:3. W końcu wrzało na boisku. Przyjezdni bronili się z wielkim poświęceniem, a gospodarze cały czas atakowali. Nie udało im się jednak przebić muru stworzonego przez graczy Jogadores i mecz zakończył się 2:3.