Kolejka 9 czwartek, 01 czerwiec 2023 godz. 20:15

Po wygranej w poprzednim meczu, Finansova od razu przystąpiła do kolejnego meczu. Tym razem na ich drodze stanęli gracze Teamu Ivulin II. Początkowo były to dużo cięże zawody, niż te poprzednie. Już w 2 min wynik otworzył Jura Ostrovskyi, po błędzie bramkarza. Po kolejnych pięciu minutach, TI prowadzili już 0:3, po bramkach Jauhieniego Shambieckiego i Marka Kachno. W dziewiątej minucie, Bartek Goździewski dał sygnał do odrabiania strat, kiedy po indywidualnej akcji trafił na 1:3. W 14 min Shambiecki skompletował dublet, znów dając swojej drużynie bezpieczną przewagę. Końcówka pierwszej połowy należała już do gospodarzy. Najpierw na 2:4 strzelił Maciej Szpakowski, który dostał podanie przed polem karnym i z pierwszej piłki trafił tuż przy słupku. Następnie Wiktor Kruczyński zdobył bramkę kontaktową i wydawało się, że Finansova wraca na prawidłowe tory. Wynik do przerwy brzmiał 3:4. Po zmianie stron, Finansova straciła. Szybko dwie bramki i znów startowała z poziomu -3. Co prawda w 23 min Bartek Niedziałkowski strzelił na 4:6, lecz następne minuty były prawdziwą katorgą dla graczy w ciemnych trykotach. Dopiero w 36 min Filip Szewczyk dał sygnał swojej drużynie na kolejne ataki, zdobywając bramkę kontaktową. Do końca meczu Finansova zdobyła jeszcze cztery bramki, wygrywając łącznie 9:6. To zwycięstwo pokazało waleczność tej drużyny i że może być ona jednym z kontrataków do top3. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.