Kolejka 9 środa, 31 maj 2023 godz. 21:15

Na zakończenie środowych zmagać, Zimne Dranie podejmowały The New GreenBack. Gospodarze są na przed ostatniej pozycji w tabeli. Goście zaś wciąż mają szansę na nawet na mistrzostwo. Początek meczu należał jednak do ZD, którzy ok zespołowej akcji, otworzyli wynik w 8 min. Na listę strzelców wpisał się Adrian Szyszko. TNG przycisnęli mocniej. Dało to efekt w 18 min, kiedy po indywidualnej akcji bramkę zdobył Marcin Sak. Minutę później Mateusz Weśniuk odebrał piłkę obrońcy, następnie wyszedł sam na sam z bramkarzem i trafił na 2:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, Bartosz Woźniak doprowadził do wyrównania. W 32 min kropkę nad i postawił Bartek Salczyński, dzięki czemu TNG wygrali 2:3, podtrzymując szansę na 1 miejsce. Po więcej zapraszamy do zapoznania materiału VEO.