Kolejka 8 czwartek, 25 maj 2023 godz. 21:00

O 21 na blisko przy Obrońców Tobruku 11, wybiegły drużyny Finansova i Zimne Dranie. Gospodarze grali jak dotąd dwa mecze, w których zdobyli 1 pkt. Goście zaś rozgrywają słaby sezon, wygrali dotychczas tylko jeden mecz, a w kolejnych musieli uznać wyższość rywali. Finansova wreszcie zagrała na miarę swoich możliwości. Od początku narzucili swój styl gry. Już w 4 min wynik otworzył Artur Jarosz. Dwie minuty później, podwyższył Jonatan Politowicz, który otrzymał prostopadłe podanie od Marcina Górkiewicza. W 11 min Piotr Bieńkowski uderzył mocno pod poprzeczkę. Piłka poszła po rękach bramkarza i już było 2:1. W 14 min Górkiewicz przejął piłkę, którą wcześniej sparował bramkarz. Minął obrońcę i dograł do Bratka Borysa, która strzelił do pustej bramki. Wynik 3:1 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Finansova wciąż kontrolowała przebieg spotkania. W 25 min Bartek Niedziałkowski zdecydował się na strzał, po szybko rozegranym rzucie różnym. Piłka odbiła się od nogi obrońcy i wpadła do bramki. 10 minut później kropkę nad „i” postawił Maciek Kuligowski, który popisał się ładnym uderzeniem z dystansu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:1. Finansova pokazała się ze świetnej strony i kto wie, jeżeli ich gra będzie tak wyglądać, może pokuszą się o podium? Po więcej zapraszamy do materiału VEO.