Kolejka 8 wtorek, 23 maj 2023 godz. 21:15

O 21:15 na boisku „C” odbyło się spotkanie pomiędzy Team Ivulin II, a East Crew. Na samym początku przycisnęli gracze w różowo-czarnych strojach. Przełożyło się to na trafienie z 3 minuty autorstwa Nazara Diadyka. Ivulin jednak bardzo szybko odpowiedział i chwile później mieliśmy wyrównanie. Kolejne minuty to dużo walki, agresji i dynamiczna gra. W 13 minucie Arthem Kruhl wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Długo on się jednak nie utrzymało, bo już minutę później stracili bramkę za sprawa Mikhaila Fedko. Jeszcze przed przerwa udało się gospodarzom wyjsc na prowadzenie i to oni po strzale Marka Kachno wychodzili na druga odsłonę z lekka przewaga. W drugiej części spotkania mecz był bardzo wyrównany, ale to goście byli bardziej konkretni. Najpierw w 28 minuty do siaki trafił Diadyk, chwile później jednak stracili bramkę. Dało im to jednak jeszcze większa motywacje i po dwóch trafieniach w końcówce zgarnęli trzy punkty.