Kolejka 7 środa, 17 maj 2023 godz. 21:15

Na koniec środowych zmagań, The New GreenBack podejmowali Jogadores. Oba zespoły walczą o top3, więc byliśmy pewni, że to spotkanie przyniesie nam sporo emocji. Od początku mecz był bardzo wyrównany. Mimo kilku dogodnych sytuacji, na pierwszego gola czekaliśmy do 20 min. Po błędnym wznowieniu z autu, wynik otworzył Jakub Cegiełka. Wynik do przerwy brzmiał 0:1. Po zmianie stron, TNGB wzięli się za odrabianie strat. Najpierw w 27 min wyrównał Jakub Kowalski wyrównał po strzale zza pola karnego. Cztery minuty później Bartosz Woźniak wykorzystał długie podanie i z pierwszej piłki dał prowadzenie swojej ekipie. Pod koniec meczu gospodarze dołożyli jeszcze dwa trafienia, dzięki czemu wygrali aż 4:1. Zwycięstwo to przybliżyło ich do miejsca w top3. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.