Kolejka 7 poniedziałek, 15 maj 2023 godz. 20:15

Poniedziałkowe zmagania zakończyliśmy meczem Eternisu z East Crew. Gospodarze po raz kolejny pewnym krokiem dążą do mistrzowski tytuł. Goście zaś są w środkowej części tabeli i szansę na top3 są głównie matematyczne. Od początku to spotkanie było wyjątkowo wyrównane. W 3 min wynik otworzył Grzesiek Goliszewski, który po otrzymaniu długiego podania, trafił tuż przy bliższym słupku. Dwie minuty później do wyrównania doprowadził Bohdan Havryliu, który strzałem zza obrońców, zaskoczył bramkarza. Na następne bramki czekaliśmy do końcówki pierwszej połowy. Po dwóch golach Maćka Banaska, Eternis schodził na przerwę z wynikiem 3:1. Po zmianie stron Ivan Zapryvoda także dwukrotnie trafił do siatki, dzięki czemu EC doprowadzili do remisu. Chwilę później Eternis znów wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Mimo kilku bramkę z obu stron, udało się utrzymać tą przewagę i finalnie Etenis wygrał 8:5. Zwycięstwo to pokazuje, że l ciężko będzie znaleźć drużynę, która będzie mogła im zagrozić. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.