Kolejka 6 środa, 10 maj 2023 godz. 21:15

Na zakończenie środowych meczy, The New GreenBack podejmowali Team Ivulin II. Gospodarze grają całkiem nieźle w tym sezonie i na pewno aspirują do top3. Goście zaś grają słabo, zgarniając jak dotąd tylko 1 punkt. Początek meczu należał do TI, którzy objęli prowadzenie już w 2 min po bramce Dzmitry Biełasza. Cztery minuty później wyrównał Marcin Sak, po asyście Bartka Salczyńskiego. Następne minuty należały do TNG, którzy w 14 min zdołali wyjść na prowadzenie po kolejnej Salczyńskiego, po dobrze wykonanym rzucie różnym. Wynik 2:1 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron TI doprowadzili do równowagi. Jury Ostrovskiy strzałem przy bliższym słupku, trafił na 2:2. Dalsza część spotkania należała zdecydowanie do graczy w biało - zielonych trykotach. Zdołali oni zdobyć trzy bramki, wygrywając finalnie 5:2. Zwycięstwo to, przybliżyło ich do upragnionego podium. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.