Kolejka 6 czwartek, 11 maj 2023 godz. 21:00

Zarówno Zimne Dranie, jak i East Crew, nie mogą zaliczyć początku tej rundy do udanych. Obie drużyny wygrały jeden z czterech meczy i zajmują pozycję w dolnej części tabeli. Od początku mecz był bardzo wyrównany. Mimo kilku klarownych sytuacji z obu stron, żadna z drużyn nie umiała wyprowadzić sobie znacznej przewagi, a tym bardziej strzelić gola. Wynik do przerwy brzmiał 0:0. Po zmianie stron mecz stał się bardziej otwarty. W 30 min Vitalii Kramariev otworzył wynik spotkania. Sześć minut później do wyrównania doprowadził Łukasz Kowalik, który strzelił czubkiem buta, tuż przy bliższym słupku. W ostatniej minucie EC przechylili szale zwycięstwa na swoją stronę. Kramariev strzelił zwycięskiego gola, a EC wygrali 1:2. Zwycięstwo to, pozwoliło im się oddalić ze strefy spadkowej. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.