Kolejka 5 wtorek, 25 kwiecień 2023 godz. 22:00

Na zakończenie wtorkowych zmagań, Jogadores podejmowali Zimne Dranie. Gospodarze idą jak burza, odprawiając każdą drużynę z kwitkiem. ZD wygrali jedno z trzech spotkań i chcąc zachować szansę na miejsce w czołówce, nie mogą pozwolić sobie na więcej porażek. W tej deszczowej aurze, na pierwszego gola czekaliśmy do 13 min. Wtedy do siatki trafił Piotr Bieńkowski. Dwie minuty później, ten sam zawodnik podwyższył na 0:2 po dobrze przeprowadzonym kontrataku. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Jogadores wzięli się do odrabiania strat. Już w 22 min, Michał Zieliński uderzył z pierwszej piłki, strzelając bramkę kontaktową. Dwie minuty później, był już remis, tym razem po bramce samobójczej. W następnych minutach Jogadores trafili do bramki rywali co kilka minut, ostatecznie wygrywając aż 6:2. Jako wciąż niepokonani, Jogadores z kompletem punktów, przewodzą w tabeli 2 Ligi Biznes. Postawa jaką zaprezentowali w tym meczu pokazuje, że są oni jednymi z pretendentów do mistrzowskiego tytułu. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.