Kolejka 5 poniedziałek, 24 kwiecień 2023 godz. 20:15

O 20:15 na boisko wybiegły drużyny Team Ivulin II oraz Eternis. Gospodarze wygrali tylko jeden mecz w tym sezonie i był to walkower. Goście zaś, w trzech spotkaniach zdobyli 7 pkt, nie zaznając porażki w tym sezonie. Od początku mecz był bardzo wyrównany. Na pierwszego gola czekaliśmy do 10 minuty. Jury Ostrovskiy oddał strzał na bramkę Eternisu, piłka lekko odbiła się od nogi obrońcy i wpadła do bramki. Siedem minut później, Oskar Górecki wykorzystał źle sparowaną piłkę przez bramkarza i delikatnym lobem przerzucił futbolówkę nad golkiperem. Tuż przed przerwą Arciom Bastun uderzył piłkę na dalszy słupek, a Andrej Drazdou wbił piłkę do siatki. Wynik do przerwy brzmiał 2:1. Po zmianie stron Eternis szybko wyrównał i wyszedł na prowadzenie po dwóch szybkich bramach Grześka Goliszewskiego. W 32 min Ostrovskiy znów doprowadził do kolejnej równowagi. W ostatniej minucie Eternis przeprowadził ostatnią akcję. Na bramkę zamienił ją Paweł Jakimiec, dając zwycięstwo 3:4. Eternis jako wciąż niepokonany plasuje się na drugim miejscu. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.